Пишіть нам:
 

Ліцей №23

Наша адреса:
вул. Мазепи, 90, м. Івано-Франківськ, Україна, 76013.

 

Школа збудована у 1989 році. Це була школа-лабораторія Івано-Франківського державного педагогічного інституту ім. Василя Стефаника. 
У жовтні 1993 року вона стала школою–ліцеєм  - першим навчальним закладом такого типу на Прикарпатті.
 У вересні 2004 року школа-ліцей одержала статус навчально-виховного комплексу, до складу якого ввійшли загальноосвітня школа-ліцей та школа мистецтв.

Шкільне життя не обмежується лише уроками, навчанням. У школі мистецтв, яка діє при НВК, діти займаються образотворчим мистецтвом, хореографією, музикою. Учні школи вже п’ятий рік поспіль беруть участь у Міжнародному молодіжному пленері з образотворчого мистецтва, підсумком якого щоразу є участь у виставках дитячих робіт у м. Варшаві.

У школі налагоджені міжнародні зв’язки зі школами Республіки Польща, а саме гімназією №13 м. Варшави, понад- гімназійною школою №1 «Електрик» міста Нова Суль Любуського воєводства.

В 2007 році, на Загальношкільних зборах, було прийняте рішення про створення Благодійної організації "Піклувальна рада школи-ліцею №23".

З того часу школа та її учні перебувають під  постійною опікою.

У грудні 2016 року БО була перейменована на Благодійну організацію "Благодійний фонд "Платформа 23", а установчі документи приведені у відповідність до змін у законодавстві.

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим наказом  Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036, календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2019 році.

Далі...

© 2015 Ліцей №23. Сайт створено на Wix.com

  • Ліцей 23 імені Романа Гурика

Тел.: +38 (0342) 75 09 81 /  nvk_school23@ukr.net

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now